Янукович розповів ветеранам про екстремізм, популізм і гуманізм

4 Травня 2012, 12:41

«Світове співтовариство знову переживає непростий час в економіці. Чергова, небачена за масштабами депресія, щораз більш гострі форми набуває глобальна конкуренція за ресурси й сфери впливу в політику, сильнішає популізм й екстремізм. Тому так важливо сьогодні… зробити правильні висновки з уроків минулого», – сказав президент.

Янукович підкреслив, що український народ має трагічний, але неоціненний досвід, пов'язаний, зокрема, з подіями Другої світової війни, який необхідно пам'ятати й використовувати.

«Трагічна історія 20 сторіччя ще раз підкреслила, що війни починаються не з воєнних дій, а з ненависті і нетерпимості», – зазначив він.

Янукович додав, що незважаючи на всі трагічні події, українському суспільству вдалося зберегти гуманістичний світогляд, що також стало одним з факторів його успішного розвитку.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Литвин під час зустрічі з ветеранами та представниками ветеранських організацій  заявив, що вважає неприпустимим озвучування політичними силами закликів, що роз'єднують суспільство, перед виборами парламенту.