Янукович розказав у Європі, як він рухається вперед

21 Червня 2011, 13:25

«Для нас є дуже важливим і принциповим виконання тих зобов’язань, які брала Україна перед Радою Європи шістнадцять років тому», – цитує Янукович його прес-служба.

Він відзначив, що у своєму виступі минулого року на сесії ПАРЄ пообіцяв: Україна докладе усіх зусиль, щоб значно просунутися у виконанні взятих на себе зобов’язань.

«І ми дійсно рухаємося вперед», – сказав Янукович.

Останнім важливим кроком на цьому шляху він назвав підготовку нового Кримінального процесуального кодексу, «який фактично поставить крапку в тих зобов’язаннях, які брала Україна».

Віктор Янукович додав, що у сучасному світі надзвичайно важливо єднання країн, суспільства навколо таких цінностей, як демократичні основи розвитку, принципи верховенства права та захисту прав людини.

Зі свого боку Президент ПАРЄ зазначив, що сьогодні у Раді Європи з нетерпінням очікують на виступ Президента України.

«Ми вітаємо і підтримуємо пріоритети українського головування в Раді Європи… Я впевнений, що українське головування (в Комітеті Міністрів РЄ) буде дуже успішним», – сказав він.

Нагадаємо, 21 червня стало відомо, що постійне представництво України при Раді Європи просило депутатів Парламентської Асамблеї Ради Європи не ставити незручних запитань президенту України Віктору Януковичу, який має виступити під час сесіє ПАРЄ.