Янукович призначив головних реформаторів

22 Грудня 2010, 09:29

Янукович установив, персональну відповідальність за реалізацію програми.


«Установити, що роботу з упровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки … за відповідними напрямами організовують і персональну відповідальність за стан цієї роботи несуть керівники напрямів реформ»,- говориться в указі.


Янукович призначив міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка відповідальним за реформу нафтогазової промисловості, вугільної галузі і електроенергетики.


Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко призначений відповідальним за міжнародну інтеграцію та співпрацю.


 Депутат Владислав Каськів очолить напрям реформ «Впровадження національних проектів».


Андрій Клюєв відповідатиме за приватизацію й управління держвласністю, а також дерегуляцію і розвиток підприємництва.


Віце-прем’єр – міністр інфраструктури Борис Колесніков призначений керівником напряму реформ «Розвиток транспортної інфраструктури».


Олександр Лавринович керуватиме напрямком «Реформа системи органів виконавчої влади».


Ілля Ємець – відповідальний за  «Реформу медичного обслуговування».


Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк займеться розвитком сільського господарства та земельною реформою. Володимир Семиноженко – керівником напряму реформ «Розвиток науково-технічної та інноваційної сфер».


Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник відповідатиме за реформу системи освіти.


Реформою державної служби опікуватиметься заступник глави адміністрації президента Станіслав Скубашевський.


Віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Тихонов призначений керівником напрямів реформ «Регіональний розвиток і реформа міжбюджетних відносин» та «Реформа житлово-комунального господарства».


Віце-прем’єр – міністра соцполітики Сергій Тігіпко повинен здійснити реформи системи соціальної підтримки і системи пенсійного страхування.


Міністр фінансів Федір Ярошенко відповідатиме за реформу податкової системи, розвиток фінансового сектору і стабілізацію Держбюджету.


Керівників напрямів реформ президент зобов’язав у тижневий строк утворити тематичні робочі групи з впровадження реформ, залучивши до їх складу представників Координаційного центру з упровадження економічних реформ.


Крім того, ці ж керівники повинні забезпечити підготовку і подання робочими групами планів-графіків з упровадження економічних реформ та на їх основі пропозицій до проекту Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження економічних реформ та подати підготовлені пропозиції Кабміну.