Янукович припустив, що вчасно «Олімпійський» не відкриють

18 Березня 2011, 12:04

«Найгірший варіант для нас – це осінь цього року», – сказав він.

Зі слів Президента, у зв'язку з тим, що тільки починається монтаж даху стадіону, який закінчиться не раніше ніж в 20-х числах квітня, тільки до початку травня можна буде говорити про точні строки його відкриття.

При цьому Янукович підкреслив, що буде зроблено все можливе для того, щоб стадіон було відкрито до 24 серпня, однак якщо під час проектування було допущено якісь помилки, то їх доведеться виправляти вже на місці, що може спричинити перенесення строків.

Нагадаємо, 14 березня віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков виключив завершення будівництва залізниці між міжнародним аеропортом «Бориспіль» (Київська область) і Києвом до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Раніше Колесніков прогнозував, що реконструкцію Національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві буде завершено до 1 липня, і його буде відкрито у День незалежності 24 серпня.

Як повідомлялося, влітку 2009 року уряд збільшив кошторисну вартість реконструкції НСК "Олімпійський" з 2,1 млрд до 3,1 млрд. грн.  У грудні 2009 року віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що вартість робіт з реконструкції НСК «Олімпійський» складають 4,5 млрд грн.