Янукович пригощав гостей устрицями, кримським вином і «заморськими» міцними напоями

VIP-хроніки
10 Липня 2013, 10:15

«В цистернах на дачу в Форосі доставили живу чорноморську рибу – луфаря, сарганя і кефаль, а живих устриць привезли з однієї із приватних ферм в районі селища Кацивелі», – розповіло джерело. Представники ферми розповіли, що ціна однієї устриці – 20 гривень (у супермаркетах в середньому в два рази дорожче, – Ред.): «Це тихоокеанська устриця. У нас її замовляють на день народження президента, політиків і чиновників ». Перевозять устриць у спеціальних дерев'яних контейнерах і перекладають водоростями, просоченими морською водою: у такому вигляді вони можуть зберігатися протягом двох днів.

Виготовленням трирівневого торта з желе і фруктами займалися в ресторані одного з ялтинських віп-готелів. Поїли гостей Януковича сухими винами з білих і червоних сортів кримського винограду, мускатами, а також винами з Чилі та Аргентини. Всі міцні напої були виключно зарубіжного виробництва.

Читайте також: Віктору Януковичу зіпсували День народження

Як повідомлялось, гостей Януковича розважали своїми піснями Йосип Кобзона, Таїсія Повалій, Олена Ваєнга, Олександр Маршал, Ілля Рєзніка, Тіна Кароль та екс-соліст гурту Modern Talking Томаса Андерса.

Нагадаємо, 9 липня Янукович відзначає свій 63-ій день народження, яке святкує на кримській дачі у Форосі. Регіонали всією фракцією подарували Януковичу книжку про «православну Русь».А Національний банк України виготовив у подарунок Янкеовича півкілограмову монету з чистого золота з його портретом.

За матеріалами газети «Сегодня»