Янукович пропонує за деякі економічні злочини карати гривнею. А не саджати

8 Червня 2011, 16:55

Глава держави зауважив, що не повинні залишатись поза увагою питання вдосконалення кримінального кодексу України.

«Ми в решті решт, повинні, як мінімум, повертати державі те, що вкрали злочинці через механізми закону…Якщо крадуть – хай втричі більше платять», – додав він.

Також глава держави зауважив, що «на сьогодні вже майже готовий проект нового кримінально-процесуального кодексу, який опрацьовано провідними науковцями держави. Найближчим часом буде скликана робоча група з питань реформування кримінального законодавства та прийнято рішення про спрямування його до Венеціанської комісії для надання висновків стосовно відповідності його європейським принципам та стандартам».

Нагадаємо, на цьому ж засіданні Віктор Янукович заявив, що корупція приносить чиновникам від 50 до 70 мільярдів. На держзакупівлях у їх кишенях осідає 4-7 млрд. дол., ще 20 млрд грн. не доходять до державного бюджету.

Янукович також доручив Міністерству юстиції із залученням можливостей Служби безпеки України виконувати функції спеціального органу з питань антикорупційної політики до створення такого органу. Президент також повідомив, що підписав закон про протидію корупції

Позначки: