Янукович: проблеми правоохороців вимагають глибокого науково-теоретичного опрацювання

Акценти
13 Листопада 2012, 12:53

"Необхідно залучати науковців, адже існуючі проблеми потребують глибокого науково-теоретичного опрацювання. Не можна допустити поспішності під час підготовки та затвердженні концепції реформування. Цю роботу треба проводити поступово, систематично і комплексно", – заявив він.

Він зазначив, що процес реформування правоохоронних органі в в Росії відбувався впродовж 5 років: "Переконаний, що завдяки прийняттю КПК, нам вдалося забезпечити приведення вітчизняного процесуального законодавства у відповідність із європейськими стандартами".

Окрім того, за його словами, новий КПК надає у розпорядження правоохоронних органів сучасні та дієві механізми боротьби із злочинністю. "Підвищує відповідальність, насамперед, працівників прокуратури, розширює координуючу роль прокуратури у питаннях забезпечення законності протидії злочинності. Вже в найближчі дні реальним життям українського суспільства стане розширення судового контролю, ліквідація можливості направлення справи та додаткове розслідування, запровадження нових різновидів кримінального впровадження", – додав президент.

Як повідомлялось, до цього Янукович пояснив правоохоронцям, що "тортури повинні піти в минуле, а злочинців у погонах потрібно неухильно переслідувати".

90