Янукович поскаржився на Луценка через дрібне хуліганство

15 Листопада 2016, 10:45

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від Віктора Януковича, у якому він просить зобов'язати Шевченківське управління поліції Києва скласти протокол про дрібне хуліганство стосовно генпрокурора Юрія Луценка. Про це повідомила прес-служба суду.

Позивач просить скласти протокол на Луценка за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Янукович вважає, що Юрій Луценко при виконанні службових обов’язків 18 серпня  під час прес-конференції допустив щодо нього нецензурні висловлювання та образив його.

Нагадаємо, 18 серпня Юрій Луценко сказав, що підтримує проведення очної ставки з Януковичем і готовий організувати це на території України.

Генпрокурор на брифінгу зазначив, що свого часу, попри попередження, він нікуди не тікав тоді, коли Янукович "замовляв його політично й кинув за ґрати".

"Янукович виявився слабаком, зрадником держави, який узурпував владу, розкрав країну, знищив Збройні сили й сили безпеки України. Зрештою, він утік на територію сусідньої держави й звідти закликав до збройної агресії у відношенні України", – заявив тоді Луценко.

Начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що генпрокуратура повідомила екс-президенту України Віктору Януковичу про підозру у восьми кримінальних провадженнях.

Також раніше повідомлялося, що Радянський районний суд Ростова-на-Дону відмовив у проведенні допиту в режимі відеоконференції колишнього президента України Віктора Януковича і колишнього командувача внутрішніми військами України Станіслава Шуляка.