Янукович поскаржився київській поліції на Луценка

2 Вересня 2016, 14:24

Екс-президент України Віктор Янукович поскаржився в поліцію Києва на Генерального прокурора України Юрія Луценка, звинувативши його в адміністративному правопорушенні. Про це йдеться в заяві, переданій адвокатом президента-втікача Віталієм Сердюком.

Зокрема Янукович стверджує, що Луценко на брифінгу 18 серпня 2016 року вчинив адміністративне правопорушення, передбачене статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії).

Також зазначається, що Янукович звинуватив Луценка у "грубому порушенні правил прокурорської етики" і публічних висловлюваннях, які порушують принцип презумпції невинності. Янукович звернувся з відповідною заявою до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Крім того, адвокат Януковича направив самому Луценку вимогу забезпечити прозорий та об'єктивний розгляд цього звернення.

Як наголошується, Луценко назвав Януковича "слабаком, зрадником держави, який узурпував владу, розікрав країну, знищив Збройні сили і сили безпеки України", а також заявив, що він, утікши в РФ "закликав до збройної агресії проти України".