Янукович попросив опозицію не заважати

1 Лютого 2011, 10:55

“Глибоко переконаний, що нам необхідно назавжди перегорнути сторінку протистояння”, – наголосив президент.

 

“Політики, безумовно, можуть мати різні погляди на ідеологію, політичний устрій або економічну політику, але є проблеми, які не мають партійності, – бідність і безробіття, неефективна економіка, нереформовані Збройні сили, збіднілі лікарні та школи, корупція. Вирішення цих проблем – спільна державна справа усіх без винятку політичних сил, які вважають себе патріотами своєї країни”, – зауважив Янукович.

 

Саме тому, зі слів Януковича, усі політики повинні об’єднатися для проведення реформ в економіці й соціальній сфері.

 

“Модернізація країни, створення ефективної системи національної безпеки, зміцнення авторитету України на зовнішній арені. Нам необхідно спільно продовжити роботу над ефективною формулою співробітництва всіх політичних сил. А хто її не поділятиме, не знайде в собі сил приєднатися до спільної роботи заради майбутнього нашої держави, прохання – не заважайте. Тому звертаюся до всіх народних депутатів: давайте разом за Україну”, – закликав він.

 

Глава держави висловився за проведення національного круглого столу за участі всіх політичних сил для налагодження діалогу.

 

Нагадаємо, Янукович вважає, що основне завдання Ради у 2011 році – законодавче забезпечення здійснення реформ.

 

Кабінет Міністрів затвердив план дій на 2011 рік із впровадження програми економічних реформ на 2010-2014 роки “Багате суспільство, конкурентоспроможна економіка та ефективна влада”, розроблений комітетом з економічних реформ при Президенті.

 

Янукович мріє про згуртованість українців в економічному розвитку країни.