Янукович пообіцяв бюджетникам зростання зарплат

26 Листопада 2013, 21:56

"Бюджет 2014 року, я однозначно вам скажу, стосується соціальних виплат – вони не будуть скорочуватися", – сказав Янукович.

Також, за його словами, продовжиться підвищення заробітних плат і пенсій. Для цього, запевнив президент, є необхідні ресурси.

"2014 рік – він буде важким. Ми не розраховували, що він буде легким. Але ми бачимо, за рахунок чого буде наповнення бюджету", – сказав Янукович.

На переконання президента, зростання заробітних плат стане основою для підвищення пенсій.

Янукович також зазначив, що в бюджет наступного року вже закладено гроші на виконання Програм розвитку регіонів.

"По кожному регіону ми маємо сьогодні вже програму і ми, безумовно, будемо їх проголошувати – що ми будемо робити, що ми будемо будувати", – сказав президент.

У 2014 році, за його словами, в Україні також розпочнеться реалізація програми будівництва місцевих доріг.

"Ми налаштовані на те, щоб зробити дуже серйозний крок – почати будувати місцеві дороги", – сказав Янукович.

"Сьогодні люди не стільки хочуть мати магістралі, скільки хочуть мати нормальні дороги в містах. Я за те, щоб ми 2014 рік присвятили цьому питанню", – додав він.

Під час цього ж інтерв'ю Янукович заявив, що братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада. В той же час, він додав, що буде готовий підписати угоду про асоціацію тоді, коли умови підписання влаштовуватимуть обидві сторони.

Крім того, президент вкотре назвав умови відновлення кредитування від МВФ неприйнятними і "поаплодував" мирним маніфестаціям на підтримку євроінтеграції України.