Янукович похвалив майстерність Путіна при підписанні газових угод з Тимошенко

15 Червня 2012, 11:07

Про це президент Віктор Янукович заявив в інтерв'ю американському виданню Time, відповідаючи на запитання про те, що після засудження Тимошенко Путін вийшов схожим на її спільника.

"Від самого початку, коли це (справа Тимошенко – Ред.) почало розгортатися, у мене була моя перша зустріч з Путіним, і я сказав йому: Володимир Володимирович, російський народ не може звинуватити вас ні в чому. Ви захищали інтереси держави, і ви зробили це блискуче. Україна також не може звинувачувати вас у порушенні будь-яких правил. Це Тимошенко порушила правила. Я не знаю, як ви переконали її (підписати цей контракт. – Ред.), які аргументи представили. Це ваша справа. Це ваша майстерність. І особисто я не думаю, що у когось міг би повернутися язик звинуватити вас у порушенні", – зазначив Янукович.

Коментуючи засудження Тимошенко, він сказав: "Вона перевищила свої повноваження, вона порушила закон так, що це призвело до тяжких наслідків для України… У нас донині є проблема з газом". За словами Януковича, через укладений контракт щорічні збитки України становлять 6 млрд доларів.

Президент, зокрема, акцентував на тому, що Тимошенко поїхала на переговори до Москви без схвалення Кабінету Міністрів. "Слідчі знайшли запис засідання уряду, в якому багато міністрів виступили проти підписання цього договору, заявивши, що він, м'яко кажучи, є не дуже хорошою угодою для України", – зазначив Янукович.

Нагадаємо, в інтерв’ю виданню Time Magazine Віктор Янукович заявив, що хотів би помилувати Юлію Тимошенко, але лише після того як суди усіх інстанцій винесуть рішення.

Янукович також заявив, що не боїться звинувачень опозиції на його адресу.