Янукович пояснив Азарову як правильно здійснювати законотворення

6 Червня 2011, 20:03

«Треба мати на увазі, що ще буде два тижні, за які треба встигнути прийняти найважливіші закони», – сказав глава Янукович.

Прем’єр-міністр після зустрічі з президентом зазначив, що, передусім, дуже важливими є зміни до Державного бюджету на поточний рік і прийняття їх у Верховній Раді.

«Ми повинні розглянути і прийняти зміни до бюджету. Щоб з 1 липня вступила у силу нова тарифна сітка для працівників бюджетної сфери, ми змогли здійснити підвищення заробітних плат та цілу низку інших заходів щодо соціального захисту. Тому ми повинні працювати швидко», – сказав прем’єр-міністр.

«Ми будемо просити Верховну Раду провести додаткове засідання, тому що є багато питань, важливих для вирішення», – зауважив Азаров.

Як повідомлялось, 6 червня Янукович змінив склад Національного антикорупційного комітету.

Нагадаємо, 21 грудня 2010 року 263 депутати пакетним голосуванням скасували прийняті у грудні 2009 року антикорупційні закони: «Про принципи запобігання й протидії корупції», «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальності за корупційні правопорушення».

Скасування цих законів відбулося на користь законопроекту «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні», запропонованого президентом Віктором Януковичем.