Янукович подякував Кірілу, а Вселенського Патріарха нагородив орденом

Акценти
27 Липня 2013, 16:48

«Президент України Віктор Янукович своїм указом № 393/2013 за визначну церковну діяльність, спрямовану на піднесення авторитету православ'я у світі, та з нагоди відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі нагородив Вселенського Патріарха Варфоломія І орденом Свободи», – йдеться у повідомленні.

Окрім того Янукович провів зустріч із Патріархом Московським Кірілом.

"Глава держави подякував Патріарху Кірілу за те, що він прийняв запрошення і приїхав в Україну для участі в урочистостях з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі", – повідомляє прес-служба.

Кіріл у свою чергу привітав Януковича і всіх українців із святом.

"Сердечно вітаю вас з великим ювілеєм для всіх нас, і, звісно, особливо для Києва і для українського народу", – сказав він.

Нагадаємо, у Києві біля пам’ятника святому князю Володимиру відбувся святковий молебень з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі. Разом з релігійними діячами молились президенти України Віктор Янукович, Росії Владімір Путін, Молдови Ніколай Тімофті та  Сербії Томіслав Ніколич.

Молебень провів глава Російської православної церкви патріарх Кіріл разом із главою Української православної церкви Московського патріархату Митрополитом Володимиром.

90