Янукович побажав Путіну посилити Росію

15 Травня 2012, 17:53

"Ми приїхали зі своєю невеличкою командою побажати вам успіхів не тільки в наших двосторонніх відносинах Ми бажаємо, щоб ви підсилили, в прямому і переносному сенсі слова, Росію, і у вас все вийшло. Ми вітаємо вас зі вступом на посаду (президента РФ – Ред.)", – заявив Янукович.

При цьому Янукович зазначив, що Україна "покладає великі надії на спільне співробітництво з Росією в Східній Європі та Азіатському просторі".

За його словами, Україні будуть цікаві пропозиції Росії щодо співпраці в цій сфері для того, "щоб ми стали разом сильнішими".

У свою чергу Путін виступив за ратифікацію договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД.

"Ми виконали велику роботу на інтеграційному треку, домовилися про зону вільної торгівлі. Думаю, потрібно рухатися в напрямку ратифікації. Я знаю, що тут у нас спільна думка, сподіваюся, так і буде у всіх країнах-учасницях (СНД – Ред.)" – заявив Путін.

Президент Росії підкреслив, що необхідно домагатися більшої ступеня інтеграції між країнами СНД, але відзначив, що "це суверенний вибір кожного з наших партнерів".

Президент Росії зазначив, що за останній час товарообіг між Росією і Україною істотно виріс і в абсолютних показниках склав більше $50 млрд.

Він зазначив також, що за минулий рік Україна перемістилася з п'ятого на четверте місце за показником обсягу товарообігу з Росією і зараз попереду неї знаходяться тільки Китай, Німеччина і Нідерланди.

Нагадаємо, Росія ратифікувала договір про зону вільної торгівлі на початку квітня.