Янукович підписав “євроінтеграційний закон”, який покращує умови утримання засуджених

27 Вересня 2013, 14:23

Зміни в правилах відбування покарання стосуються засуджених до обмеження та позбавлення волі, які утримуються в дільницях соціальної реабілітації.

Ув’язнені також отримали право на позачергове тривале побачення для реєстрації шлюбу, а також на короткочасні виїзди у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами утримання та дільницях соціальної реабілітації виправних колоній.

Засудженим, які відбувають покарання у дисциплінарних ізоляторах, карцерах або переведені до приміщення камерного типу, телефонні розмови надаватимуться з метою виховного впливу або у зв'язку з винятковими особистими обставинами (смерть, хвороба близького родича, стихійне лихо, що спричинило значно матеріальну шкоду засудженому або його сім'ї тощо).

Зміни в кодекс, серед іншого, передбачають можливість переведення засуджених до довічного позбавлення волі, які відбули 20 років покарання у приміщенні камерного типу, до звичайних житлових приміщень колонії максимального рівня безпеки і утримання їх серед інших ув’язнених.

Як відомо, закон про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання" входить до ряду документів, які Київ забов’язався ухвалити до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

читати ще

показати ще
96