Янукович підозрює Льовочкіна у розгоні студентів на Майдані

24 Грудня 2014, 10:06

Екс-президент України та утікач до Росії Віктор Янукович підозрює голову своєї адміністрації Сергія Льовочкіна у розгоні студентів на Майдані Незалежності у Києві у ніч на 30 листопада 2013 року. Про це він заявив у інтерв'ю російським журналістам.

За словами Януковича, для відповіді на питання про те, хто наказав застосувати насильство проти демонстрантів, варто відповісти, кому це вигідно.

"Безумовно, ніякого наказу на розгін демонстрантів не було і не могло бути… У мене немає прямих доказів того, що за провокацією 30 листопада стоїть Льовочкін. Проте такі підозри мають під собою досить вагомі підстави", – заявив він.

На думку Януковича, він насправді намагався покарати винних і відсторонив від обов'язків голову КМДА Попова, заступника секретаря РНБО Сівковича і голову управління МВС Києва Коряка (за інформацією правоохоронців, останні двоє нині також у Росії – Ред.).

"А ваше питання з приводу того, хто винен у розгоні, я адресую нинішнім слідчим прокуратури, які через рік так і не дали зрозумілої відповіді", – додав Янукович.

Нагадаємо, за інформацією МВС, Янукович, Азаров та Пшонка стали громадянами Росії.