Янукович назвав збігом свою зустріч з Радою церков у день їхнього візиту в Брюссель

21 Березня 2012, 18:56

"Я прочитав у пресі, що задум був такий, щоб зірвати, щоб представники нашого духівництва не поїхали в Брюссель, хто такі підступні плани виношував, я не знаю. Ми давно планували, у нас було в плані проведення цієї зустрічі, напевно, збіглося так", – сказав президент.

Янукович зазначив, що готовий був би перенести зустріч за необхідності, однак не мав інформації про плани представників Всеукраїнської ради церков на цей день.

За підсумками зустрічі представники ради церков запевнили, що їх задовольнили пояснення Януковича, і повідомили, що візит у Бельгію однаково відбудеться.

Крім того, з їхніх слів, на кінець квітня запланований їхній візит у Канаду й США для зустрічей з керівництвом цих країн.

Нагадаємо, голова Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) здивований скасуванням візиту в Брюссель представників Всеукраїнської ради церков для зустрічей з керівництвом ЄС.

Він повідомив, що був уже на шляху в Брюссель, коли йому повідомили про рішення провести зустріч голів церков з Януковичем у той же час, на який була запланована зустріч із представниками ЄС.

Позначки: