Янукович говорив з обраними журналістами про свободу слова і суд над Тимошенко

24 Червня 2011, 17:00

За його словами, коли журналісти приїхали на зустріч, президент провів їх до свого будинку. Після цього вони пройшлися територією маєтку до альтанки, де й відбулась двогодинна зустріч.

З президентом журналісти говорили на теми: Конституція та доцільність її перегляду, зовнішня політика, відносини з Росією і НАТО, свобода преси, газ, адмінреформа, суд над Тимошенко, державна мова, іноземні інвестиції.

Ведучий «Свободи слова» заявив, що  «у більшості випадків, принаймні я, отримав відповіді (хоча й не завжди ті, на які я розраховував), на свої запитання».

«У мене збільшилось бажання взяти у нього розлоге інтерв'ю сам на сам. Я думаю, що шестеро людей – це забагато. 3-4 – це ще нормально, а 6 – це вже забагато. Після торішнього інтерв'ю у мене вперше виникло бажання поговорити з ним сам на сам», –  додав Андрій Куликов.  

Телевізійні версії вийдуть в ефір 28 червня, у День Конституції.

«Цього разу це не буде спільна для всіх каналів версія. Кожен робить матеріал на свій розсуд. Тому і тривалість, я думаю, буде різною», – сказав Куликов, зазначивши, що не буде розголошувати відповіді Януковича до виходу телевізійної версії  інтерв'ю.

Нагадаємо, зустріч Віктора Януковича та журналістів пройшла 24 червня. На неї, як повідомила прес-служба глави держави,  були запрошені: від «Інтера» – ведучий програми «Велика політика із Євгенієм Кисельовим» Євген Кисельов, від Першого національного – ведучий «Шустер LIVE» Савік Шустер, від «1+1» – ведучий «Tkachenko.ua» Олександр Ткаченко, від ICTV – ведучий «Свободи слова» Андрій Куликов. Також на зустріч запрошений головний редактор газети «Сегодня» та шеф-редактор  «Обозреватель» (obozrevatel.ua) Михайло Подоляк.