Янукович доручив створити групу, яка захищатиме дітей від негативу ЗМІ

23 Грудня 2011, 17:41

За словами Павленка, для вирішення питання негативного впливу ЗМІ на морально-психологічний стан дітей необхідні консолідовані дії влади, галузевих об'єднань і громадських організацій, ЗМІ, батьків.

«Наше головне завдання – забезпечити для дитини якісне телевізійне мовлення, яке допомогло б всесторонньому розвиткові дитини, формувало правильну систему цінностей та переконань», – заявив Павленко під час круглого столу, який відбувся у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

«Телебачення, радіо й інтернет мають пропагувати добро, сімейні цінності, потяг до знань, спілкування та здорового способу життя. Це позиція глави держави», – зазначив він.

Натомість, зазначив Павленко,  телепрограми та фільми нерідко формують у дітей  хибні уявлення та переконання про життя.

«Глава держави переконаний, що наші діти потребують гарантії безпеки свого життя і розвитку. Необхідно захистити дитину від шкідливої інформації на телебаченні, радіо, в інтернеті, тобто такої, що містить сцени насильства, дискримінації, незаконних дій,  жахів та еротики, пропагує вживання алкоголю, тютюну,  наркотиків», – наголосив він.

Нагадаємо, у березні цього року прем’єр-міністр Микола Азаров зазначив, що на українському телебаченні мало «добрих» програм, і, перш за все, для дітей. На думку Азарова, немає програм, які б виховували і готували до доброго.