Янукович доручив Азарову звільнити міністрів, які гальмують його реформи

24 Травня 2012, 11:52

За словами Януковича, сьогодні необхідно значно пришвидшити модернізацію країни з метою посилення соціального захисту громадян. Він констатував, що натомість спостерігається намагання свідомо загальмувати реформи.

Янукович доручив першому віце-прем`єр міністру та міністру економіки проводити постійний моніторинг ситуації, а Азарову – звільнити міністрів, які свідомо гальмують реформи. Президент наголосив, що таким міністрам не місце в уряді.

При цьому глава держави попередив прем`єра, що якщо той не проведе моніторинг ситуації і не звільнить таких міністрів, він це зробить сам на засіданні Економічної ради. "Але висновки будуть зовсім інші", – застеріг Азарова Янукович.

Нагадаємо, це вже не перша погроза президента Януковича на адресу прем'єра Миколи Азарова. У вересні минулого року глава держави заявив, що у разі зриву виконання зобов'язань України в рамках Кіотського протоколу будуть зроблені відповідні кадрові висновки. Тоді ж глава держави відзначив, що у регіонах все більше кругової поруки між чиновниками, податківцями та правоохоронцями. Глава держави наголосив – "держава не відповідатиме за гріхи місцевих князьків" і наказав прем'єру розібратися в ситуації.

У цьому році президент Янукович змінив міністрів оборони, екології та природних ресурсів, та роздумує над звільненням міністра аграрної політики.