Янукович домовився з Брунеєм про скасування віз

30 Березня 2011, 09:13

Відповідна міжурядова угода про скасування віз між країнами була підписана 30 березня в рамках візиту Януковича в Бруней.

«Документом передбачено право громадян України і Брунею перебувати на території, відповідно, кожної з держав без віз терміном до 30 діб», – сказано у повідомленні.

В угоді підкреслюється, що між країнами закладено основи для розвитку й поглиблення дружніх відносин, а також існування низки перспективних сфер співробітництва для реалізації спільних проектів.

Крім цього, у рамках візиту було підписано міжурядовий меморандум про співробітництво в сфері оборони.

Відповідно до повідомлення, документом передбачено проведення спільних військових навчань, обмін персоналом, співробітництво у сфері оборонної промисловості, реформування збройних сил обох країн.

У меморандумі також закладено основи українсько-брунейського співробітництва в оборонній і військово-технічній сферах, урегульовані питання захисту інформації й охорони прав інтелектуальної власності обох країн.

Документом передбачено створення постійно діючого спільного комітету оборонних відомств двох країн.

Як відомо, з 24 по 31 березня Янукович перебуває з офіційним візитом у В’єтнамі, Сінгапурі та Брунеї.

Нагадаємо, головним підсумком поїздки президента Віктора Януковича до Сінгапуру мають стати домовленості про залучення інвестицій в Україні. Планується побудувати індустріально-логістичний комплекс на площі до 400 га в районі порту Південний. Сумарний обсяг інвестицій складе близько 1,1 млрд доларів. З української сторони співінвестором виступить група компаній «Трансінвестсервіс» (ТІС)», говорять в українській делегації.