Яна Зінкевич про новий парламентський сезон: “Для мене два головних питання: обороноздатність і медицина”

Політика
27 Серпня 2021, 14:24

Народна депутатка від “Європейської Солідарності” Яна Зінкевич розповіла в опитуванні для №35 Тижня, що очікує від нового парламентського сезону більше об'єднаності."Очікую трошки більше об'єднаності, незважаючи на різноманітність. І якоїсь сталої підтримки основних важливих поглядів для українців, тобто обороноздатності. Слід розуміти, що бюджет ми маємо приймати не колись там у грудні, а вчасно. І, звісно, з важливого ще медична сфера. У нас є проблеми у медичній галузі, і потрібно ці питання закривати. Тобто для мене два головних питання: обороноздатність і медицина", – підкреслила Зінкевич.

 

Читайте також: Життя під куполом

 

Парламентарка сподівається, що жодних перешкод для нормальної роботи парламенту не буде, і навіть локдаун не стане на заваді. "Головне, звісно, щоб не було більшої загрози з боку Росії, тому що тут доведеться діяти дуже швидко", – додала вона.

 

На запитання про те, чи змістився центр прийняття стратегічних рішень з Верховної Ради в РНБО Яна Зінкевич відповіла: "Є така тенденція останнім часом… Складається враження, що в нас уже не парламентсько-президентська республіка, а уже більше президентсько-парламентська".