Які передвиборчі обіцянки встиг виконати Кличко за три роки — інфографіка

26 Травня 2017, 13:19

25 травня 2014 року вібулися вибори міського голови Києва, на яких 48,7% киян віддали свої голоси за кандидата від УДАРу, Віталія Кличка. Про це пише Слово і Діло.

Зокрема, протягом трьох років після першого обрання (тут слід нагадати, що в 2016 році в Києві відбулися нові вибори, на яких Кличко знову переміг) йому вдалося виконати 15 з 37 передвиборчих обіцянок, що складає 41% від загальної суми. Ще шість зобов’язань мера отримали статус «не виконано», 16 перебувають у процесі виконання.

Серед найголовніших досягнень столичного градоначальника – аудит фінансово-господарської діяльності органів виконавчої влади, об’єднання посади голови КМДА та мера столиці, а також ремонт і повернення Києву велотрека.

Серед невиконаних обіцянок мера – побудова метро на Троєщину (цей проект Кличко мав намір реалізувати до 2019 року, але потім сам же й відмовився від цієї ідеї), запуск туди ж швидкісного трамваю та пошук коштів на завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. А ще меру не вдалося домогтися того, щоби зі столичного бюджету не вилучався податок на доходи фізичних осіб.

Щодо тих обіцянок, що поки що мають статус «у процесі», найголовніші з них: повернення місту всіх незаконно відібраних земель, залучення інвестицій для покращення якості питної води, забезпечення лікарень та поліклінік Києва сучасним медичним обладнанням і необхідним набором ліків.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко виконав 7 з 19 обіцянок, що становить 37% від їх загальної кількості.