Як ZEN.COM дарує фінансову свободу за кордоном

26 Вересня 2023, 12:11

Завдяки європейському сервісуZEN.COM, який має власний мобільний застосунок, ви отримуєте доступ до всіх найважливіших банківських операцій у смартфоні. У липні 2023 року сервіс став доступний і громадянам України, в тому числі тим, які перебувають за межами країни. Завдяки додатку ZEN.COM грошові перекази стали набагато швидшими та зручнішими для користувачів.

Як використовувати ZEN.COM, отримувати від нього максимальну вигоду — розповідаємо в матеріалі.

Як стати користувачем ZEN.COM

Для отримання вигод від ZEN.COM завантажте на гаджет фірмовий застосунок та зареєструйтеся в ньому (для цього знадобиться доступ до інтернету). Громадянам України для реєстрації знадобиться ID-картка чи паспорт для виїзду за кордон.

Одразу по закінченню реєстрації у вас з’явиться рахунок та його IBAN-номер, а також прив’язана до нього віртуальна картка. Ви можете додатково замовити й фізичну ZEN MasterCard, якщо потрібно. Вона знадобиться для офлайн-розрахунків та зняття коштів у банкоматах у будь-якій країні. Для її виготовлення та доставки знадобиться приблизно 5–7 днів. Пересилання можливе територією країн ЄЕЗ.

Кожна картка ZEN MasterCard має сертифікат Digital First. Це означає, що персональні дані (номер, CVC та термін придатності) не друкуються на поверхні пластикової картки. Інформація доступна лише в застосунку.

Що отримує користувач ZEN.COM

Із застосунком ZEN.COM ви отримуєте доступ до:

  • онлайн-оплати за послуги та товари;
  • обміну валюти за вигідним курсом;
  • можливості замовити одну пластикову картку або декілька для офлайн-розрахунків та зняття готівкових коштів;
  • додавання картки до віртуального гаманця, який є на вашому смартфоні.

Додаткових або прихованих платежів також немає.

З карткою ZEN MasterCard користувач зможе комфортно бронювати житло та квитки, сплачувати покупки під час онлайн-шопінгу, надсилати кошти на рахунки близьких, оформлювати підписки на сервіси — і все це будь-де та будь-коли.

Інші переваги ZEN.COM

Для всіх розрахунків ZEN.COM використовується єдиний мультивалютний рахунок. З ним ви можете переказувати кошти чи проводити операції у 29+ валютах, не перемикаючись між картками.

Аби поповнити рахунок, можна скористатися мобільним застосунком: достатньо вибрати варіант поповнення та зазначити необхідну суму. За поповнення з іншого рахунку знадобиться ваш ПІБ та номер картки. Доступне й поповнення готівкою: у терміналах Planet Cash та через Paysafecash. Ви також можете переказати гроші з інших карток MasterCard або VISA. Кошти надходять за декілька секунд. Ви можете одразу зняти їх чи оплатити ними покупки.

Почніть користуватися додатком ZEN.COM вже сьогодні, адже це максимально просто та прозоро! Більше подробиць — за посиланням zen.com.

 

Автор:
Тиждень
Позначки: