Як зареєструвати ФОП у 2019 році

18 Вересня 2019, 10:22

Тим не менш, сьогодні можна розпочати займатись підприємницькою діяльністю навіть без фінансового фундаменту, достатньо ретельно ознайомитись з українським законодавством, а саме з питанням реєстрації такої форми діяльності як ФОП. Інформація, висвітлена в даній статті, допоможе вам зрозуміти, як правильно обрати групу оподаткування та швидко зареєструвати себе як фізичну особу-підприємця в 2019 році.

 

Різновидності та особливості ФОП

Якщо ви вирішили відкрити власну справу та офіційно оформити її згідно чинного законодавства, вам доведеться пройти процедуру реєстрації. На сьогоднішній день найбільш популярною формою є відкриття ФОП (фізичної особи-підприємця). Фізична особа-підприємець є однією з найпростіших форм суб'єкта господарської діяльності в Україні, що не вимагає наявності установчих документів і стартового капіталу.

Як правило, спрощена система оподаткування є найкращим вибором для малого і середнього бізнесу. Існує 4 групи платників податків, проте з 1 січня 2017 року по спрощеній системі оподаткування можуть функціонувати тільки три групи ФОП. Вибір однієї з груп залежить від організаційно-правової форми, виду діяльності, обсягів доходу, потребі у праці найманих осіб, та інших факторів. В наступній таблиці ми детально висвітлюємо вимоги та особливості кожної з трьох груп платників податків, зареєстрованих як ФОПи на спрощеній системі.