Як вишколюють новачків у добровольчих підрозділах (фоторепортаж)

Війна
28 Червня 2024, 11:18

Вишкіл новобранців окремого штурмового батальйону «Арей» УДА 129 бригади Збройних Сил України відбувається незалежно від того, чи новоспечені солдати пройшли тримісячну підготовку в навчальному центрі Збройних Сил України. В Ареї солдатів чекає ще один додатковий курс підготовки, який викладають досвідчені штурмовики.

І тут ідеться не лише про передачу власного живого досвіду здобутого в боях. Прийшовши в батальйон, кажуть командири Арея, новобранець приходить у родину, де його найперше цінують як людину та зацікавлені, щоб він повернувся з війни живим і неушкодженим. Недовчених і неготових солдатів кидати в бій — собі дорожче.

Звісно, багато залежить від тих умінь і навичок, якими володіють конкретні бійці. Якщо рівень підготовки в процесі перевірки виявиться достатнім, то вояк зможе відразу долучитися до бойових підрозділів. Проте, коли інструктор побачить, що людина все ще не готова до участі в бойових діях, вона буде навчатися стільки, скільки буде потрібно. Якщо треба, то й цілий рік.