Як робити ставки на спорт: детальний гід

23 Лютого 2023, 15:09

Дізнайтесь, як робити ставки на спорт, які дисципліни найпопулярніші, що потрібно знати новачкам та чому так важливо правильно обирати букмекерську контору.

Ставки на спорт в Україні: що потрібно знати бареттерам

Існують азартні розваги, які дуже приваблюють прихильників подібного проведення часу. Ставки на спорт одна з таких. Прогнозувати результати спортивних подій дійсно дуже цікаво, а якщо розбираєтесь в тому чи іншому виді, то ще й досить прибутково. Що потрібно знати про цю розвагу – розберемося в деталях далі.

Популярні дисципліни для прогнозування

Ставки на спорт в Україні – це дуже цікаво, адже маєте змогу долучитись до заняття, яке полюбляє мільйони людей по всьому світу. Дуже популярними та достатньо простими в прогнозування є:

• футбол
• баскетбол
• теніс;
• хокей;
• волейбол.

Основна причина затребуваності саме цих дисциплін в тому, що про них є багато інформації в мережі. Можна отримати статистичні показники, прочитати безліч новин не лише про спортивне життя гравців, але і про їх особисте, що також впливає на досягнення того чи іншого результату.

Ставки на спорт варто обирати, виходячи, в тому числі, з власних прихильностей. Якщо вам не до вподоби бокс, то розбиратися в тонкощах дисципліни та персоналіях спортсменів точно не захочете.

Як почати робити ставки новачкам

Ставки на спорт в Україні стають все більше популярними останніми роками з різними варіантами ставок як на внутрішні, так і на міжнародні види спорту. Футбол є найпопулярнішим видом ставок на спорт в Україні, але популярні й інші види спорту, такі як регбі, крикет, баскетбол і теніс. Варіанти ставок включають ставки перед матчем і live, а також віртуальні ставки на спорт. Український уряд з певним успіхом вжив заходів щодо регулювання ставок на спорт у країні. Ліцензовані оператори тепер зобов’язані вживати ряд заходів для захисту клієнтів і забезпечення справедливих результатів. В Україні працює ряд відомих міжнародних букмекерських контор, а також низка вітчизняних операторів. Щоб дізнатися більше про ставки на спорт в Україні, перейдіть за наступними посиланнями:

https://sport.ua/uk

https://www.ukr.net/ua/news/sport.html

Ставки онлайн для новачків – це новий досвід. Почати складати власні прогнози не важко, варто діяти за наступним алгоритмом:

1. Знайти букмекерську контору, ознайомитись з правилами та регламентом складання парі.
2. Пройти реєстрацію на сайті БК. Це обов’язкова умова, адже для ставок потрібне поповнення рахунку.
3. Заповнити анкету та внести необхідні кошти на рахунок. Розмір ставки визначаєте лише ви, тому самі вибираєте, яким об’ємом коштів готові ризикувати.
4. Обрати подію, попередньо оцінити статистичні показники та загалом провести аналіз.
5. Визначити на який результат будете робити ставку та додати його до купону.
6. Заповнити всі необхідні поля купону та перевірити правильність внесених даних.
7. Оформити купон та дочекатись результатів гри та розрахунку.

Щоб унеможливити великі втрати варто на перших порах обирати ті події та коефіцієнти які дають практично 100% виграш. Таких досить багато в футболі. Нехай перша ставка буде з невисоким коефіцієнтом, але як мінімум зможете оцінити, як це все працює.

Надалі можна застосовувати різноманітні стратегії, які саме – обирати лише вам. Існує дійсно багато дієвих, які здатні принести суттєвий виграш.

Чому важливий правильний вибір букмекерської контори

Щоб робити ставки на спорт онлайн варто правильно обрати букмекера. Подібних закладів дуже багато, тому варто розібратись, на що саме краще звертати увагу, щоб не втратити кошти. Основні моменти:

• легальність. Звертайте увагу на те чи є ліцензія. Це основний аргумент, котрий гарантує що процес укладанні парі, розрахунок та виплату відбудуться чесно та без порушень законів;
• надійність. Кращий варіант обирати того букмекера, котрий працює не перший рік, а досить тривалий час;
• коефіцієнт – порівняйте ці показники на одні й ті ж самі події в різних БК;
• різноманіття. Звертайте увагу на кількість доступних видів спорту та маркерів по кожній події. Традиційно більше варіантів буде в періоди, коли проходять великі міжнародні змагання – Чемпіонати світу, Європи, Олімпійські ігри;
• зручність формування купону – наскільки швидко це вдається зробити, особливо це важливо для лайву.

Перегляньте які способи пропонує сайт ставок на спорт. Вони повинні бути зручними у користуванні саме для вас. Так, якщо наявні лише електронні гаманці, а у вас їх немає, то це точно не підійде. Хоча більшість БК пропонують різні варіанти способів проведення фінансових операцій, але все ж потрібно це перевірити.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433

Автор:
Тиждень
Позначки: