Як правильно доглядати басейн за допомогою хімії?

2 Липня 2024, 11:47

 

Як правильно доглядати басейн за допомогою хімії?

Басейни всіх типів потребують регулярного догляду. Якщо цього не робити, у воді заводяться патогенні мікроорганізми, які псують зовнішній вигляд басейну та загрожують здоров’ю людей. Чистоту басейну забезпечують фільтраційні установки та спеціальні хімічні препарати: рідкі засоби, гранули та таблетки для басейну.

Шокова обробка води

Шокову, або ударну обробку води проводьте під час запуску басейну або у разі сильно забрудненої води.

Використовуйте швидкорозчинні ефективні препарати на основі активного хлору, наприклад, AquaDoctor C60. Розчиніть таблетки в окремій ємності, після чого додайте до басейну.

Як альтернативу сухому хлору можна використовувати рідкий гіпохлорит натрію. Засіб зручний у дозуванні, особливо якщо в басейні встановлена ​​станція, що дозує.

Якщо у вас є алергія на хлор, виберіть безхлорний препарат на основі активного кисню. Засіб не має запаху і нетоксичний, тому ідеально підходить для знезараження дитячих басейнів.

Обробка альгіцидом

Після обов’язкової первинної обробки води хлором швидкої дії проведіть шокову обробку альгіцидом AquaDoctor AC. Він запобігає появі водоростей та позеленінню води. Регулярно використовуйте альгіцид 1 раз на 60 днів, а також за наявності явних ознак водоростей.

Регулярне оброблення води

Для регулярної обробки та підтримки ефективної та безпечної концентрації хлору у воді протягом усього сезону закладайте повільнорозчинні таблетки у скіммер або дозатор хлору:

  • AquaDoctor С-90Т – якщо в басейні встановлені станції дозування для альгіциду та коагулянту.
  • AquaDoctor MC-T 3в1 – якщо в басейні немає дозуючих станцій для альгіциду та коагулянту. Засіб не замінює обов’язкове використання цих препаратів, але допомагає скоротити частоту їх застосування

Залежно від роботи фільтруючих установок таблетки розчиняються протягом 7-14 днів, після чого слід повторювати дезінфекцію.

Коагулянт для усунення каламутності води

Для очищення води від дрібних частинок бруду, які не вловлюються фільтром, використовуйте препарати, що коагулюють. Використання коагулянту забезпечує кристальну чистоту води.

Коагулянти AquaDoctor містять сульфат алюмінію, що стійкий до температурних змін. Це забезпечує ефективну роботу коагулянтів незалежно від умов довкілля.

Крім основної функції, коагулянти AquaDoctor покращують роботу дезінфектантів, роблячи знезараження води ще ефективнішим.

Засоби для очищення поверхонь басейну

На поверхні басейну накопичується бруд, який робить дно та стіни чаші слизькими та псує стан води. Очищайте чашу басейну за допомогою засобів, які швидко та ефективно видаляють забруднення з поверхонь басейну:

  • Плями різного походження
  • Мінеральні відкладення
  • Іржі
  • Вапняний наліт

Рекомендації щодо використання хімічних препаратів

Для ефективної роботи хімічних препаратів обов’язково:

  • Дотримуйтесь дозувань засобів
  • Дотримуйтесь інструкцій – вона вказана на всіх етикетках бренду AquaDoctor
  • Перед процедурами за допомогою тестера перевіряйте та за необхідності вирівнюйте спеціальними засобами рН до норми 7.2–7.4

Тільки комплексний догляд за водою та чашею басейну забезпечує комфортне та безпечне купання протягом усього сезону.

Позначки: