Як отримати кредит у будь-який час доби

1 Лютого 2022, 10:01

Гроші можуть знадобитись у будь-який час доби. Наприклад, для оплати гарячого туру або евакуатора для автомобіля, на купівлю ліків чи товару зі знижкою в інтернет-магазині. І що робити, коли власних заощаджень не вистачає, а на годиннику дванадцята ночі? 

Вихід – звернутися до МФО, бо вони єдині видають кредити онлайн на карту цілодобово і без зайвих питань. 

Детальніше про особливості швидкого кредитування нам розповіли представники онлайн-сервісу SOS Credit, що активно кредитує населення на невеликі суми.

Хто може отримати швидкий кредит

Зручно, що мікрофінансові контори не висувають складних вимог до замовника. Якщо вам вже є 18 років, маєте право попросити кредит. При цьому фінансовий стан, місце працевлаштування, кредитна історія потенційного кредитора не цікавить. Тому більшість користувачів сервісу – особи, що гарантовано отримають відмову у банку: безробітні, жінки у декреті, студенти, люди з судимістю тощо.

Основна умова: надати для підписання онлайн-договору скани паспорту та коду. Й, звісно, реквізити платіжної картки, на яку за кілька хвилин буде переказана необхідна сума. 

Як оформити кредит вночі

Для оформлення мікрозайма особі потрібен лише девайс з доступом до мережі інтернет – домашній комп’ютер чи смартфон. Просто перейдіть на сайт обраного МФО з вигідними умовами кредитування й зареєструйтеся. Далі заповніть онлайн-форму: внесіть персональні дані, дані паспорта та номер ІПН. 

Робіть це уважно, бо через друкарську помилку отримаєте відмову. Інших причин відмовляти новим клієнтам в МФО немає.

Оскільки сайт мікрофінансової організації доступний 24/7, то й заявки приймають цілодобово. Відповідно у будь-який час доби позичальникам надходять кредитні кошти на картку й це займає декілька хвилин. Кошти можна відразу використовувати для термінових виплат чи покупок, зняти через банкомат. 

Ніяких поручителів, дзвінків знайомим, довідки про доходи та інших документів, які витребовують банки, не потрібно.

Як повернути борг МФО

Термін кредитування в МФО нетривалий – щонайбільше 30 днів, але у разі потреби заявник має право оформити пролонгацію дії договору, щоб уникнути штрафних санкцій за несвоєчасне погашення боргу. 

Як погасити мікрокредит одним платежем:

  • перевести суму боргу з платіжної картки на рахунок МФО через особистий кабінет;

  • готівкою через касу банку або у відділенні Укрпошти;

  • за допомогою терміналу самообслуговування – зазначте номер кредитного договору та завантажте готівку у купюроприймач.

ВАЖЛИВО: якщо погасити борг вчасно, не доведеться переплачувати відсотки.

Як бачимо, сервіси онлайн-кредитування залишаються єдиним способом отримати гроші у нічний час, вихідні, свята, неробочі години тощо. Адже банківське кредитування та видача грошей під заставу в ломбарді можливі лише у робочі години закладу.