Як отримати 10 000 гривень за 15 хвилин: онлайн-кредит від Alexcredit

26 Квітня 2018, 10:19

Гроші до зарплати на карту

 

Будь-який українець, який досяг 18 років, може скористатися послугою онлайн-кредитування в будь-який момент. Наприклад, отримати швидкі гроші в Житомирі, Вінниці, Миколаєві, Харкові та будь-якому іншому місті України можна не виходячи з дому.

Компанія Alexcredit створила зручну систему кредитування, щоб клієнтам більше не довелося сидіти в довгих чергах у надії отримати гроші. Замість цього — особистий кабінет на сайті сервісу і миттєве підтвердження заявки на кредит.

Електронною системою кредитування вже скористалися багато жителів України. Можливість отримати потрібну суму грошей в будь-який момент і не залежати від зарплати дуже важлива для сучасної людини. І компанія Alexcredit допомагає українцям реалізовувати різні проекти і вирішувати несподівані завдання.

Переваги онлайн-кредитування

 

Система онлайн-кредитування — єдина для всієї України. Тому оформити кредит в Умані так само легко і просто, як оформити кредит в Києві чи будь-якому іншому регіоні країни.

Головні переваги Alexcredit:

  • Простота і швидкість оформлення кредиту. Більше не треба відвідувати офіс з довідкою про доходи, знаходити заставу і поручителів. Для оформлення кредиту досить мати паспорт та ідентифікаційний код.
  • Вигідні умови кредитування. Клієнти Alexcredit не переплачують величезні суми по кредиту. Серед українських компаній тут найнижча процентна ставка — 0,01% на добу.

Як працює Alexcredit

 

Фахівці компанії розробили зручний сервіс, при якому не треба заповнювати гору документів і доводити свою платоспроможність: потрібну суму можна отримати за кілька хвилин.

На сайті сервісу встановлена ​​спеціальна лінійка з позначками бажаної суми кредиту і терміном погашення. Для тих, хто користується системою швидких грошей вперше, кредитний ліміт становить 3 000 гривень.Ті, хто звертається повторно, можуть взяти до 10 000 гривень.

Поруч вказано поле, де в залежності від обраної суми миттєво розраховуються відсотки і загальна сума, яку в підсумку потрібно буде повернути.

Після вибору суми і термінів погашення кредиту можна відправити заявку. Тут вказуються деякі особисті дані та інформація про платіжну картку.

Кредит оформляють тільки громадянам України, які досягли повноліття. Щоб онлайн-кредит був схвалений, заявник повинен дотримати ще кілька вимог:

  • у нього повинна бути платіжна карта від будь-якого українського банку;
  • карта повинна бути відкритою для здійснення угод в інтернеті;
  • на рахунку повинно бути не менше 2 гривень.

Якщо всі нюанси дотримані, заявка на кредит буде схвалена. Клієнт отримує гроші на карту протягом 5 хвилин.

Розрахунок процентної ставки

 

Система нарахування процентної ставки діє дуже просто. При першому оформленні кредиту в 1000 гривень і строком погашення до 10 днів клієнт виплачує загальну суму — 1 001 гривню. У цьому випадку річна процентна ставка (APR) становить всього 3,65%.

Як погасити кредит

 

Найпростіший спосіб — погасити кредит за допомогою тієї ж карти, на яку були отримані гроші. Це можна зробити в будь-який момент в особистому кабінеті на сайті. Так само можна погасити кредит і за допомогою будь-якої іншої розрахункової карти.

Передбачено й інші варіанти. Наприклад, можна відправити платіж через інтернет-банкінг, термінали (Ibox та EasyPay) або касу будь-якого банку України. Клієнт вибирає зручний для нього спосіб оплати.