Як оформити картку єПідтримка у sportbank

24 Січня 2023, 09:40

Зараз не для кого не секрет, що для отримання цільової програми допомоги від держави для громадян України можна за допомогою оформлення картки єПідтримка у будь-якому з банків. У випадку з мобільними банками це все робиться дуже просто, без відвідування відділення. Наприклад, у sportbank клієнт може це зробити за лічені хвилини. Але варто детально розібрати можливості та необхідність такої картки.

Що таке карта єПідтримка?

Якщо коротко, то картка єПідтримка — це картка для зарахування коштів від держави. Розмір та умови отримання виплати залежать від конкретної державної програми. Зарахування не оподатковується і не впливають на отримання субсидій та інших виплат. На поточний момент на картку доступно зарахувати виплату для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Щоб отримати допомогу від держави через програму єПідтримка треба бути громадянином України, відкрити картку єПідтримка та подати заявку на отримання допомоги у додатку Дія або через компетентний орган.

Перед вибором банку для оформлення картки єПідтримка рекомендуємо ознайомитися з відгуки про sportbank та детально розібрати, що можна робити з карткою.

Як оформити картку єПідтримка у спортбанк:

  1. Авторизуйтесь в мобільному додатку sportbank.
  2. Свайпаєте вгорі екрану.
  3.  Знаходьте картку єПідтримка і натискайте «Додати».
  4.  Слідуючи підказкам оформлюйте картку та встановлюйте ПІН-код.
  5. За необхідності ви можете додати картку до свого електронного гаманця.
  6.  Готово!

У разі, якщо ви не є клієнтом банку, то вам необхідно для початку пройти реєстрацію і після цього оформити картку єПідтримка.

Як стати клієнтом sportbank:

  1. Завантажуйте мобільний додаток через один зі сторів.
  2.  Пройдіть швидку верифікацію через програму Дія та отримайте віртуальну карту. Або заповнюйте анкету, фотографуйте паспорт/ID-карту, ідентифікаційний код та проходьте фотоверифікацію безпосередньо у додатку.
  3. Активуйте картку в програмі. Готово!

Що можна з карткою єПідтримка від sportbank?

Кошти з картки єПідтримка можна витрачати на будь-які продукти чи товари. Програма не має обмежень на конкретний напрям бізнесу, адже сьогодні кожна гривня може врятувати чиєсь життя або допомогти.

Sportbank пропонує своїм клієнтам оформити віртуальну картку і не випускає до неї пластикової картки. Однак при необхідності клієнти можуть переказати гроші на будь-яку фізичну картку й зробити за допомогою неї платіж. Наприклад, це може бути дебетова картка sportbank — sport біла у гривні, яка загалом отримала гарні відгуки від користувачів.

До того ж з карткою єПідтримка від sportbank клієнти можуть проводити багато операцій у мобільному додатку. Наприклад, переказ коштів, поповнення мобільного та інші платежі.

Автор:
Тиждень
Позначки: