Як користуватися денним кремом: про головне

Матеріали партнерів
19 Жовтня 2022, 20:59

У магазині yves-rocher.ua ви можете знайти денний крем для обличчя під ваш тип шкіри та потреби. Завдяки цьому засобу можна прискорити відновлення клітин, зменшити зморшки та живити шкіру необхідною кількістю мікроелементів.

Коли наносити крем: біологічні часи шкіри

Денний крем наносять зранку. Проте не кваптеся це робити одразу після сну. Спочатку підготуйте шкіру: очищення, тонізація для нормалізації pH мають передувати крему. Шкіра живе за своїм графіком:

  • з 4 до 8 ранку вона витрачає найбільше вологи — починайте день зі склянки води та вмивання;
  • з 9 до 13 шкіра все ще відкрита до живлення та зволоження, поступово втрачаючи тонус;
  • з 12 до 14 — пік виділення шкірного сала, замаскувати це можна засобами для матування;
  • з 15 до 17 дерма вже не сприймає денний крем, краще використовувати більш концентровані засоби;
  • з 18 до 22 шкіра може знову приймати всі засоби та правильно споживати їх склад.

Тож наносити денний крем краще вранці. У цей час вірогідність алергії мінімальна.

Як наносити крем: поради для кращого результату

Використовуйте денний крем у комплексі. Він має комбінуватися з іншими щоденними засобами. Загальні правила, що пришвидшать появу результату:

  • вранці краще використовувати засоби з легкою текстурою (виняток — захисний крем узимку) — завдяки цьому ви зможете швидко нанести макіяж та не відчувати дискомфорту на шкірі протягом дня;
  • важлива частина догляду — нормалізація pH-балансу за допомогою тоніка чи лосьйону, тому не пропускайте цей етап догляду;
  • при нанесенні денного крему використовуйте невелику кількість, спочатку розігрійте його в долонях або на кінчиках пальців, а потім трошки поплескайте по шкірі обличчя, ні в якому разу не натягуйте шкіру щосили.

Денний крем — ідеальний засіб для ранкового масажу вашого обличчя. Його можна використовувати для того, щоб прибрати набряки. Завдяки цьому ви тонізуєте м’язи та отримуєте гарну структуру дерми, що буде естетично виглядати навіть через декілька років.

89