Як альтернатива «Євробаченню» в Афінах стартує новий музичний конкурс EuroVoice

29 Квітня 2010, 12:53
У Києві запалили символічний вогонь нового європейського музичного конкурсу, який рушив до Афін, на батьківщину Олімпійських ігор. Саме там народжується традиція щорічного проведення EuroVoice European Music Contest – нового гравця музичної індустрії Європи, який складе гідну конкуренцію вже існуючим музичним конкурсам, повідомляє кореспондент ПРО.
 
На батьківщині Олімпіади музиканти будуть змагатися за статус кращого виконавця Європи, а також за винагороду у 100 000 EURO.
 
Президент конкурсу, культовий французький композитор Ерік Серра (автор саундтреків до фільмів «5 елемент», «Нікіта», «Жанна Д’Арк») закликає: «Let The Music Win»!
Як повідомив журналістам генеральний продюсер європейського фіналу конкурсу EuroVoice Мілтос Каратзас на прес-конференції 27 квітня, проект покликаний створити новітні професійні та чесні правила обрання музичних зірок в Європі.
 
«На жаль, сьогодні все відбувається за застарілими сценаріями: старомодні конкурси зі старомодними і нечесними правилами за підтримки малопопулярних телеканалів і звукозаписних компаній. EuroVoice – конкурс виконавців 21 століття! Для мене велика честь бути продюсером першого всеєвропейського фіналу конкурсу EuroVoice» – повідомив М. Каратзас.
 
У розмові з журналістами також взяли участь член організаційного комітету EuroVoice Нікос Неофіту (Англія) та представник EuroVoice в країнах пострадянського простору, Туреччини та Ізраїлю, генеральний директор компанії ICMG Ніно Бакрадзе (Україна). Мілтос Каратзас взяв участь у прес-конференції з Афін у форматі Інтернет-комунікацій.
 
До заходу долучилась й українська співачка Руслана Лижичко, яка підтримала ідею прозорості і демократичності конкурсу. «EuroVoice – це унікальний конкурс, нам як повітря не вистачає таких проектів», – заявила співачка, яка зробила надзвичайно багато для популяризації України за допомогою музичної культури.
 
Каратзас детально розповів журналістам про нову модель музичного конкурсу ХХI століття, описав ультрасучасний зал ОАКА, в якому відбудеться суперфінал конкурсу. За його словами, цей спортивно-концертний майданчик розраховано на 18000 глядачів і є одним з кращих у своєму класі для проведення такого масштабного проекту. Продюсер також зауважив, що суперфінал пройде за допомогою найсучасніших технологій.
 
Нікос Неофіту особливо підкреслив, що його надзвичайно тішить один з основних принципів конкурсу – аполітичність: «EuroVoice був створений не для країн, а для людей».
 
Як обіцяють організатори конкурсу EuroVoice, новий європейський музичний телевізійний конкурс запропонує артистам з різних європейських країн та культур спілкування «мовою міжнародної музики».
 
На момент початку прес-конференції на сайті конкурсу www.eurovoice.tv було зареєстровано 419 виконавців з 39 європейських країн. Суперфінал EuroVoice 2010 запалить нові зірки 25-26 червня в Афінах