«Я так думаю з Анною Безулик» тепер буде виходити на «5 каналі»

12 Березня 2009, 14:34
Суспільно-політичне шоу «Я так думаю», що виходило раніше на каналі «1+1» стартує в дещо зміненому вигляді на «5 каналі» під назвою «Я так думаю з Анною Безулик» Перший випуск програми очікується 19 березня о 21.40. Тривалість програми –  дві години.
 
«Існує три речі, яких мені бракує на українському телебаченні: відчуття єдиної країни, світового контексту та бажання пошуку простих, але конструктивних кроків. Це саме те, на що претендує наше шоу», – заявила пані Безулик.
 
Структура програми в цілому залишиться незмінною. Зокрема в основі її, як і раніше, лежатиме спаринг, – на думку авторів такий формат є найефективнішим для подібного шоу. Разом з тим, одним з нововведень буде збільшення кількості спеціальних сюжетів, спрямованих на висвітлення загального контексту обговорюваної проблеми. Також збільшиться кількість експертів та з’явиться відкритий мікрофон для представників громадських організацій, бізнесу та мас-медіа. «До відкритого мікрофону отримуватимуть доступ не всі охочі, а тільки ті люди, які мають достатній рівень компетентності в питаннях дискусії», – на думку Анни Безулик такий підхід сприятиме конструктивній розмові.
 
«Ми маємо намір обговорювати не просто якісь поточні події, але використовувати їх як привід для обговорення глибших суспільних проблем», – запевнила ведуча.
 
Дизайн програми виготовила компанія «1+1 відео дизайн» екс-арт-директора «1+1», декорації виготовляє архітектор Олег Сохацький («100 % Україна»; «Найрозумніший»), музику запишуть «Гадюкіни Рекордз». Команда, яка працювала безпосередньо над програмою залишилася без змін.