Hyundai запізнився до Харкова на 3 години

5 Березня 2013, 22:34

"О 7 годині 24 хвилин у районі станції Гребінка Південної залізниці поїзд зупинився та втратив можливість самостійно рухатися. Після усунення технічної несправності поїзд продовжив рух самостійно, прибувши на кінцеву станцію Харків-Пасажирський о 13 годині 41 хвилині", – сказано у повідомленні.

"Загальна затримка по прибуттю на кінцеву станцію склала 2 години 58 хвилин", – уточнили в прес-службі.

"Під час вимушеної зупинки були забезпечені комфортні умови перебування для всіх 420 пасажирів, які знаходилися у поїзді. Системи опалення, освітлення, а також туалетні кімнати працювали у штатному режимі", – запевнили в "Укрзалізниці".

"За попередніми даними, причиною несправності поїзда стало самовільне спрацювання стоянкового гальма. Причина виникнення пошкодження вивчається спеціально створеною комісією", – пояснили в компанії та попросили вибачення за спричинені незручності.

Нагадаємо, 26 лютого швидкісний поїзд "Інтерсіті +" маршрутом Донецьк через поломку доставляли до місця призначення за допомогою тепловоза.

Як відомо, українські залізниці вже відшкодували пасажирам більше 800 тис. грн компенсації за затримки швидкісних поїздів виробництва корейської Hyundai Rotem.

Протягом зими нові потяги неодноразово ламались.

Позначки:
106