Гуманітарні коридори в Алеппо обстріляли із снайперської і стрілецької зброї

20 Жовтня 2016, 13:47

Гуманітарні коридори, створені для евакуації цивільного населення з Алеппо, були обстріляні з снайперської і стрілецької зброї. Про це повідомляє агентство dpa.

Повстанці і сирійська армія звинувачують в цьому один одного.

Незабаром після початку режиму припинення вогню в Алеппо в районі гуманітарних коридорів, по яких повинна відбуватися евакуація цивільного населення з обложеного міста, сталася перестрілка між сирійською армією і повстанцями.

Обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні угоди про перемир'я. За словами представника воєнізованого угрупування "Нур аль-Дін Зінки", урядові війська обстрілювали гуманітарний коридор в кварталі Бустан аль-Каср та інші райони східного Алеппо зі снайперської зброї.

Раніше у зверненні до Генеральної асамблеї ООН міжнародна правозахисна організація Amnesty International повідомила, що сирійська авіація при підтримці російських ВКЗ у Алеппо має намір за допомогою бомбардувань домогтися того, щоб місто знелюдніло, і встановити там свій контроль.

Зазначимо, у Алеппо вранці в четвер, 20 жовтня, почалася «гуманітарна пауза», яка триватиме до 16:00. 

За словами російської сторони, ця пауза введена для того, щоб дати можливість цивільним жителям і повстанцям покинути місто, яке перебуває в облозі.

У США рішення РФ про «гуманітарну паузу»​ в Алеппо назвали запізнілим. ООН заявила, що вітає будь-яку паузу у військових діях в Алеппо. 

Зазначимо, Рада Федерації Росії 12 жовтня схвалила безстрокову воєнну інтервенцію в Сирію.