Губський заявляє, що голови ДВК, помічені у фальсифікаціях, належать до опозиції

Акценти
4 Листопада 2012, 13:51

"Заява, поширена прес-службою ВО "Батьківщина" щодо спроб фальсифікації протоколів дільничних виборчих комісій 197-го виборчого округу, є свідомою провокацією з боку кандидата в депутати Леоніда Даценка", – цитує Губського його прес-служба.

Він також зазначив, що голови згаданих ДВК є близькими довіреними особами Даценка і протягом всієї виборчої кампанії працювали проти Губського.

"Дана схема поведінки не є випадковістю, оскільки сам Леонід Даценко фактично об’єднав свої зусилля з провладним кандидатом в боротьбі проти мене",- сказав він.

Нагадаємо, раніше представники ВО "Батьківщина" заявили, що виявили спроби фальсифікації на користь самовисуванця Богдана Губського через схему "уточнення" протоколів у 197 виборчому окрузі.

Як відомо, раніше Богдан Губський звинуватив опозицію у спробі фальсифікувати результати виборів у 197 окрузі через зміну членів ОВК. На засіданні 2 листопада ЦВК змінила у 197 окрузі секретаря – представника Партії регіонів та члена комісії від партії «Єдіная родіна». Напередодні ЦВК замінила 8 із 18 членів даної ОВК. 

Станом на 11:00 4 жовтня 197 ОВК опрацювала 73,28% протоколів. Поки що лідерство утримує висуванець від ВО "Батьківщина" Леонід Даценко із результатом у 34,21% голосів виборців. На другому місці – самовисуванець Богдан Губський – 30,69% голосів.

90