Губський попередив, що заради мандата йтиме до кінця

31 Жовтня 2012, 14:54

За словами Губського, 30 жовтня діяльність окружкому в 197 окрузі була "фактично паралізована", але не через його дії, як стверджують у "Батьківщині", а внаслідок "незаконного силового та психологічного втручання в роботу ОВК окремих народних депутатів, кандидатів в народні депутати та їхніх представників".

"Вся діяльність ОВК 30 жовтня проводилася в атмосфері силового та психологічного тиску і залякування, що призвело до її фактичного блокування", – заявляє він.

Губський стверджує, що "за весь час роботи окружної виборчої комісії він з’явився в приміщенні ОВК лише один раз – 30 жовтня під час технічної перерви" через інформацію про спробу заблокувати роботу ОВК.

Як сказано у повідомленні, біля приміщення ОВК він побачив "групу молодиків спортивної зовнішності, які зробили спробу не допустити Богдана Губського до приміщення ОВК".

А у приміщенні окружкому деякі народні депутати, кандидати у нардепи та їхні представники, за даними Губського, близько 40 осіб "порушували всі можливі закони щодо процедури підведення підсумків голосування, визначення їх результатів та здійснювали тиск на членів ОВК".

"Так, народний депутат Андрій Шевченко, що на той час був присутній під час засідання ОВК, з папірця надиктовував дані невідомого походження щодо результатів голосування, які змушував вносити до електронної системи ЦВК "Вибори", при цьому заходив до серверної кімнати, що є прямим порушенням закону", – заявляє Губський.

Він додає, що члени окружкому після трьох діб роботи "знаходяться на межі фізичного та психологічного виснаження – так, два члени ОВК знепритомніли прямо на робочому місці, трьом з них довелося кілька разів викликати "швидку допомогу", а деякі зі членів ОВК були госпіталізовані до Канівської ЦРЛ".

За твердженням Губського, "на 197 виборчому окрузі робиться спроба сфальсифікувати результати голосування шляхом психологічного тиску на членів ОВК.

"Одночасно розгортається кампанія дезінформації щодо перебігу подій на 197-му виборчому округу", – обурюється він.

Губський збирається "до кінця відстоювати законність підведення результатів голосування".

"В мене немає сумніву, що при чесному підрахунку я матиму більшість голосів", – заявляє він.

 

Станом на 14.38, за даними ЦВК, Губський набирає  34.67% голосів, а Леонід Даценко від  "Батьківщини" 31.83%.