Губернатор Львівщини вважає, що недовіра депутатів не вплине на його роботу

13 Березня 2012, 21:30

За словами Костюка, голосування депутатів Львівської обласної ради – це чистої води популізм, який абсолютно не впливає на темп роботи як обласної державної адміністрації загалом, так і голови зокрема.

«Таке голосування стимулює мене ще більш інтенсивно працювати, зокрема, над розробкою регіональних програм розвитку Львівщини», – сказав Костюк.

«Ті емоції, які були сьогодні у стінах облради під час сесійного засідання, час розставить на свої місця. Час покаже, яка саме сила ініціювала ці події і кому вони були вигідними», – зазначив губернатор.

Губернатор також зазначив, що із сьогоднішніх подій на сесії виніс «три позитивні емоції».

«По-перше, події у раді показали, що на Львівщині справді є свобода слова і жодного тиску ані на журналістів, ані на ЗМІ, ані на громадські організації у нас немає. Є воля, волевиявлення і слововиявлення. По-друге: у залі Львівської облради справді панує непростий клімат, але я зрозумів, що більшість депутатів налаштовані конструктивно і вони це сьогодні продемонстрували. На жаль, є частина популістів, які повертають усе з ніг на голову і навпаки, озвучують цифри, вирвані із контексту та ті, які нічим не підкріплені. І по-третє – ця ситуація надає мені сили і впевненості, що треба йти вперед, формувати програми розвитку регіону, переглядати уже діючі програми та вносити у них елементи сучасності й іти з ними до наших громадян», – сказав Костюк.

Голова Львівської ОДА наголосив, що якщо у залі Львівської облради і надалі «пануватиме популізм», то область звертатиметься до центральних органів влади та реалізовуватиме ці програми через інші механізми.

Як повідомлялось, 13 березня Львівська облрада більшістю голосів висловила недовіру голові Львівської ОДА Михайлові Костюку за результатами таємного голосування, у якому взяли участь 104 із 116 депутатів обласної ради.

«За» висловлення недовіри Костюку проголосували 74 депутати. «Проти» – 20, «утрималися» – 9.