Губернатор Київщини хоче перетворити водну «Формулу-1» під Вишгородом у шоу з олімпійськими ведмедями

28 Лютого 2011, 19:42

«Якщо тільки в місці проведення (у Вишгороді – Ред.) буде близько ста тисяч людей, це дасть чималі кошти. Однак, що найголовніше, – інвестиційні проекти, які нами і нам будуть запропоновані», – сказав Присяжнюк.

За його словами, завдяки тому, що трансляція заходів відбуватиметься на більш як сто країн світу, про Україну і столичну область зможуть ще більше дізнатися майже півмільйона жителів планети.

Разом із тим губернатор запевнив, що влада без залучення бюджетних коштів встигне до вказаного часу провести всю необхідну підготовку до чемпіонату.

«Встигнемо. Встигнемо, це – однозначно! Тут навіть не повинно бути будь-яких сумнівів! Більше того, я вам скажу, ми плануємо зробити театралізовані дійства на кшталт тих, які були на Олімпіаді у 1980 році в Москві», – запевнив Присяжнюк.

Як повідомлялось, 21 грудня голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк заявив, що впродовж двох років в Іванківському районі Київської області з`явиться автотраса для проведення змагань «Формула-1».

25 січня підписано договір про проведення 30-31 липня 2011 року в місті Вишгороді Київської області світового чемпіонату водно-моторної «Формули-1».