Гриценку хочеться декому «дати в морду» за визнання перевиборів

6 Листопада 2012, 12:32

«Так і підмиває кой-кому дати в морду, за оте "переможне" визнання повторних виборів у п'яти округах. Зрадили хлопців, які відкрито пішли проти бульдозера – і перемогли; зрадили тисячі і тисячі людей. Громадян – у Первомайську, Миколаєві, Каневі, Черкасах, Обухові, Василькові, Києві – які більше тижня цілодобово захищали їхню перемогу, витримали шалений натиск беркутівців, засух, губських, круглових… Вони зробили неможливе і зберегли усі документи! А тут, у столиці, знову та сама історія, як із Законом про вибори – потерпели очередную победу?», – пише Гриценко.

Депутат запевнив, що якщо перевибори будуть призначені, то він  особисто працюватиме в кожному із цих округів. «Працюватиму по максимуму, аби наші хлопці перемогли регіоналів, ще з більш потужним відривом, і щоб підтримати людей!», – написав Гриценко.

Як відомо,5 листопада ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в одномандатних округах: 94, 132, 194, 197, 223.

ЦВК пропонує провести повторні вибори у цих округах і звернутися до Верховної Ради з відповідною пропозицією.

Один з опозиції, Арсеній Яценюк, заявив, що рішення про перевибори на цих округах є кращим виходом, ніж "якби Засухи та Губські стали депутатами". Він також заявив, що на перевиборах у 5 округах будуть єдині кандидати від опозиції.