Гриценко вимагає від Януковича і Азарова оприлюднити укладені міждержавні угоди

14 Червня 2010, 15:49

«Тексти будь-яких угод, які підписуються урядом чи президентом, повинні надсилатися до Верховної Ради України, щоб кожен народний депутат міг ознайомитися з їхнім змістом», – заявив сьогодні під час засідання погоджувальної ради у парламенті Анатолій Гриценко.

Він вимагає від уряду та глави держави надсилати тексти до ВР системно і постійно, повідомили Тижню в прес-службі народного депутата.

«Першим кроком повинен стати текст міжурядової угоди, укладеної у сфері ядерної енергетики між Україною та Російською Федерацією, який потрібно невідкладно, протягом трьох днів, надіслати до Верховної Ради», – підкреслив Гриценко.

Він пояснив пояснив, що така вимога пов’язана з необхідністю аналізу угод, які укладаються на міждержавному чи міжурядовому рівні, на предмет їх відповідності національним інтересам України.

«Оприлюднення текстів потрібно ще й для того, аби мати об’єктивну картину і уникнути спекуляцій та обговорення без знання і розуміння змісту підписаних угод», – наголосив народний депутат.

Під час засідання погоджувальної ради Гриценко звернувся до голови парламенту Володимира Литвина з вимогою надіслати відповідне письмове звернення на адресу президента та прем’єр-мінстра.