Він зауважив, що питаннями оборонної промисловості займаються чиновники Мінекономрозвитку, оскільки профільні відомства були ліквідовані.
«Ліквідовано Комісію з питань військово-технічного співробітництва при РНБО, ліквідовано Агентство з питань розвитку оборонно-промислового комплексу при Кабміні, ліквідовані Комісія з розвитку озброєнь і Мінпромполітики. Повноваження передали керівнику департаменту Мінекономрозвитку. Але це не ті повноваження, яких достатньо для розвитку ОПК», – вважає Гриценко.
Голова Комітету з питань нацбезпеки та оборони підкреслив, що про цю проблему знають і президент, і голова уряду. Однак – не вирішують.
При цьому Гриценко зазначив, що ситуація в оборонно-промисловому комплексі має неабияке значення як для армії, так і для всієї держави. Зокрема, йдеться про випуск і модернізацію систем озброєнь.
«Нами вже давно були розроблені системні вітчизняні проекти, такі як корабель класу «Корвет», багатофункціональний ракетний комплекс «Сапсан», система залпового вогню типу «Ураган». Також проекти модернізації ударного вертольоту Мі-24 і базового винищувача МіГ-29 тощо», – сказав Гриценко.
Він зауважив, що кожен з них дозволить задіяти понад 100 великих і маленьких підприємств всією країною, створити робочі місця.
За словами Гриценка, «ці проекти – хіба не останній шанс відновити нашу «оборонку».
Нагадаємо, у нещодавній публікації в журналі FORBЕS Гриценко заявив, що відновлення оборонно-промислового комплексу відіграє ключову роль у розвитку країни, оскільки може стати локомотивом економіки і суспільства в цілому.
Нещодавно Гриценко також заявив, що 2010 і 2011 роки втрачені з точки зору розвитку армії.