Гриневич розповіла, скільки залишилося перевірити електронних заяв вступників

28 Липня 2017, 15:27

У п'ятницю, 28 липня, міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час брифінгу повідомила, що залишилось перевірити 0,2% електронних заяв вступників. 

Зокрема, необхідно перевірити дані атестатів, середнього бала атестатів, написання особистих даних, а також дані про участь абітурієнта в олімпіадах, оскільки, за словами міністра, деякі вступники вносили з цього приводу неправдиві відомості.

При цьому Гриневич зазначила, що Міносвіти вважає перебіг вступної кампанії нормальним і розраховує на оприлюднення списків вступників на бюджетну форму навчання уже 1 серпня.

"Зараз ми розраховуємо своєчасно до 12 години 1 серпня оприлюднити перелік вступників, які претендують на бюджетні місця за результатами адресного   розміщення державного замовлення… На даний момент ми можемо вважати, що всі показники вступної кампанії є в нормі", – сказала очільниця Міносвіти.

Варто наголосити, що вступники мають виконати вимоги до зарахування до 12 години 5 серпня. Зарахування на бюджет за державним чи регіональним замовленням відбудеться 7 серпня. 

Як повідомлялось. для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти за результатами співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, електронну подачу заяв продовжили до 18-00 23 липня 2017 року.

21 липня у Кабміні оприлюднили обсяг держзамовлення для вступників 2017 року. Згідно з документом, обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2017 році становлять 212 тисяч 970 місць, в тому числі за денною формою навчання (з відривом від виробництва) – 190 тисяч 359 місць.