Грузинський канал вирішив не звільняти журналіста, який обматюкав Путіна

9 Липня 2019, 10:05

Керівництво грузинського телеканалу "Руставі 2" вирішило не звільняти журналіста Гіоргія Габунію, який зробив нецензурну заяву в бік президента Росії Владіміра Путіна. Про це заявив гендиректор каналу Ніка Гварамія.

 

За його словами, ціль Габунії була "легітимна", але форма, яку він використав, лише зашкодила їй.

 

"Щодо реакції грузинської влади. Щоб не сказав Габунія, як би це неприйнятно не було для нас, для каналу, для когось ще, це абсолютно в межах закону і Конституції. І вирішувати з цього питання може лише керівництво каналу "Руставі 2", – наголосив він.

 

Зокрема, Гвармія відзначив, що, якщо глядачам не сподобається щось, то вони можуть переключитися на інший канал, і рейтинг "Руставі 2" буде нижчим.

 

"Але я вас запевняю, після цього рейтинг каналу тільки збільшився", – наголосив він.

 

Раніше стало відомо, що Габунія на два місяці відсторонили від роботи. 

 

Нагадаємо, 8 липня телекомпанія "Руставі-2" призупинила мовлення через акцію протесту перед її офісом у зв'язку із нецензурною заявою Габунія на адресу Путіна в ефірі. Зокрема, у телекомпанії зазначили, що МВС Грузії не змогло забезпечити безпеку журналістів, адже учасники акції кидали різні предмети в будівлю телекомпанії і погрожували увірватися всередину. Водночас гендиректор телекомпанії Ніка Гварамія наголосив, що протести  – "це не спонтанна акція, а акція, організована владою". Своєю чергою, президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила нецензурну заяву ведучого до Путіна. Також МЗС Грузії назвало заяви провокацією, "спрямованою на поглиблення і без того складної ситуації в грузино-російських відносинах".