У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заявили, що поки не отримували заявки про зміну формату каналу з розважального на новинний, але джерело, знайоме з ситуацією, підтвердило майбутнє переформатування, пише "Коммерсантъ Украина".
"Це буде інформаційний канал в холдингу Inter Media Group. Поки складно сказати, чим він відрізнятиметься від вже існуючих інформаційних каналів. Зараз затверджується його концепція. На 15 січня заплановано першу установчу нараду, на якій буде обговорюватися це питання", – повідомила журналіст Ольга Червакова, яка наприкінці грудня звільнилась з "Інтера".
На думку медіаекспертів, поява ще одного інформаційного телеканалу не буде виправданою з економічної точки зору.
Також на каналі "Інтер" повністю оновився склад редакції підсумкової програми каналу "Подробиці тижня". Вчора працівникам телеканалу "Інтер" офіційно представили новий склад редакції програми "Подробиці тижня".
Випуск, який вийде в ефір у найближчу неділю, замість Дмитра Анопченка буде вести Андрій Данилевич, ведучий соціального проекту "Стосується кожного". Головним редактором програми замість Ярослави Артюшенко призначений Олександр Лук'яненко, який раніше працював на телеканалі "Україна". Колишній редакції , що складається з п'яти чоловік, запропонували звільнитися за власним бажанням.
Велика частина з них продовжить роботу на приналежному UA Inter Media Group каналі Zoom, який стане повністю інформаційним.
Учора керівництво "Інтера " не змогло прокоментувати перестановки на каналі.
Неофіційно співробітники каналу скаржаться на "посилення цензури". Зсув балансу в новинах відзначили і експерти.
"У грудні 81% матеріалів, що стосуються подій в Україні, подавалися з однією точкою зору. В синхронах новин у прайм-тайм на "Інтері" у 78% випадків була представлена влад , в 17 % – опозиція і в 5 % непарламентські політичні сили", – заявив президент Академії української преси Валерій Іванов.
Нагадаємо, 51% акцій телеканалу "Інтер" належить холдингу UA Inter Media Group , який минулого року був куплений компанією GDF Media Ltd Дмитра Фірташа. 20% – главі адміністрації президента Сергію Льовочкіну, ще 29 % – російському "Першому каналу". В інших активах групи Дмитру Фірташу і Сергію Льовочкіну належить 80% і 20% відповідно. До них відносяться сім невеликих ефірних каналів (НТН, "Мега" , Zoom та інші) , один супутниковий ( "Інтер +" ), три сейлз- хауса та інформаційне агентство "Українські новини".
Як повідомлялось, 13 січня шеф-редактор новин телеканалу «Інтер» Олександр Пилипець залишив канал. Тим часом стало відомо, що телеканал «Інтер» закрив вечірній випуск «Новин» о 18:00.
Раніше стало відомо, що директор «Національних інформаційних систем» (НІС) Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та Ігор Шувалов, яких пов'язують з Сергієм Льовочкіним, вирішили припинити співпрацю з телеканалом «Інтер». Також заяву про звільнення з телеканалу написала і журналіст Ольга Червакова.
Як розповіли джерела на телеканалі Інтер, "фактично тепер новинами на каналі Інтер буде займатися команда Фірташа".
5 січня Рада Всеукраїнського об’єднання "Майдан" закликала українців та опозиційних політиків оголосити бойкот телеканалу Інтер.