Гроші в борг — варіанти в українських реаліях

15 Серпня 2017, 12:12

Сьогодні на фінансовому ринку працюють компанії, які готові дати гроші в борг. Якщо з якоїсь причини вам не вистачає грошей на відпустку, подарунок коханій людині або на інші особисті цілі — сміливо звертайтеся в МФО.

Серед безлічі варіантів оформлення кредитів займ грошей на карту є одним з найбільш простих і зручних. Послугою може скористатися як студент, так і пенсіонер без стабільного джерела доходу. Погана кредитна історія так само не перешкода. Мікрофінансові організації готові видати невелику суму на короткий термін без додаткових питань.

На сучасному ринку кредитування України можна знайти досить багато вигідних рішень, серед яких банки і мікрофінансові організації займають лідируючі позиції. Для оформлення заявки в банк необхідно мати вичерпний пакет документів з підтвердженням платоспроможності, працевлаштування і гарною кредитною історією. Якщо дана інформація пройде перевірку, можна розраховувати на велику суму під вигідний відсоток. В іншому випадку, краще відразу звертатися в МФО. Тут умови набагато лояльніші і взяти гроші в борг з поганою кредитною історією не складе великих труднощів.

Розглянемо докладніше процес подачі заявки:

  1. Вибір організації. Насамперед необхідно визначитися з компанією і її умовами.
  2. Заповнення анкети. Далі на сайті мікрофінансової організації заповнюється анкета із заздалегідь підготовленими полями. Вони включають: особисту інформацію про позичальника, дані з місця роботи, доходи і витрати за місяць. Не можна не відзначити очевидну перевагу: оформлення заявки рідко перевищує 10-15 хвилин, що дозволяє значно заощадити час. Немає ніякої необхідності відвідувати відділення, все можна зробити онлайн. Ми рекомендуємо надавати тільки справжні дані. У будь-якому випадку, недостовірність буде розкрита, і отримати позику ви вже не зможете.
  3. Дзвінок менеджера. Після відправки заявки з особистою інформацією необхідно дочекатися дзвінка від співробітника банку або МФО. У телефонній розмові менеджер ще раз перевірить всі дані, погодить умови видачі грошей і порядок їх повернення. Деякі мікрофінансові організації працюють в автоматичному режимі без телефонних розмов.
  4. Нарахування грошей. Якщо кандидатура позичальника підійшла, через кілька хвилин гроші нараховуються на банківську карту, зазначену в заявці. Для отримання готівки необхідно приїхати в офіс, заздалегідь погодивши це з менеджером.

Особливості швидких кредитів

Що б оцінити переваги мікропозик, розглянемо кілька особливостей:

  • Відсутність перевірок. Однією з найбільш значущих переваг є відсутність необхідності підтверджувати свою платоспроможність, збирати різноманітні довідки та документи. Все, що може знадобитися — це ідентифікаційний код і паспорт громадянина України. Лояльні умови відкривають широкі можливості для людей, які не змогли взяти гроші в борг у банку. Погана кредитна історія, наявність прострочень та інші бар'єри не завадять отримати кошти.
  • Економія часу. Подати заявку можна в будь-якій точці нашої країни, головне — це наявність інтернету. Левова частка МФО обробляє анкети моментально, що б не втратити клієнта на висококонкурентному ринку. Так що клієнту не доведеться годинами чекати підтвердження, процес займає максимум 20 хвилин.
  • Бонуси та акції. Розраховувати на велику суму при першому зверненні не варто. Компанії необхідно перевірити клієнта, його благонадійність і серйозність намірів. Якщо взяті зобов'язання будуть погашені в строк, відкривається спеціальна кредитна лінія. Вона передбачає більш вигідні умови як щодо суми кредиту, так і процентній ставці. Так само оформивши кредит онлайн, позичальник отримує бонуси та акції, які час від часу розігруються між постійними клієнтами.

Не можна не відзначити головний недолік швидких кредитів — це високі процентні ставки, які коливаються в діапазоні від 1% до 2%. Високі відсотки пояснюються ризиками, з якими стикаються компанії. Лояльні умови привертають неблагонадійних клієнтів, яким відмовили в банку з огляду на погану кредитну історію та з інших причин.

Звернувшись в МФО, вони продовжать накопичувати борг. Організація несе збитки, їй доводиться звертатися в колекторські агентства і «заморожувати» оборотний капітал. Для зниження навантаження були введені високі процентні ставки, що дозволяють отримувати прибуток з сумлінних клієнтів, якого вистачає на покриття ризиків.

Ще одна особливість — невисокі суми позик. Практично у всіх українських мікрофінансових організаціях пропонують від 500 до 10 тис. гривень. З одного боку, це зовсім невеликі гроші, але з іншого, їх цілком достатньо для вирішення форс-мажорних проблем з особистими фінансами. Крім цього, невелика сума не дозволить набігти надмірно високим відсоткам.

Джерело: http://micro-credit.com.ua/dengi-v-dolg-na-kartu/.