Громадські активісти звинувачують телеведучого з «Інтера» у провокації

25 Грудня 2011, 18:38

За словами Данилюка, учасник телепрограми Олександр Мандич, який брав участь в дискусії з представниками жіночого руху Femen щодо реальності їхніх пригод у Білорусі, не є і ніколи не був активістом «Спільної Справи», як це неодноразово заявляв впродовж передачі ведучий Євгєній Кісєльов.

«Спільна Справа» взагалі не була повідомлена про тему цієї передачі і не делегувала на неї своїх представників. Більше того, якби ми навіть були повідомлені, ми б в жодному випадку не брали б участь у цьому фарсі єдиною метою якого було говорити про що завгодно, але не про провалену Януковичем євроінтеграцію, рішення Апеляційного суду по справі Тимошенко, яке було винесене в п'ятницю, та про зірвані газові перемовини», – зазначив Данилюк.

Мандич, у свою чергу, підтвердив, що він не представлявся ні Кісєльову, ні редакторам програми, ні будь-кому іншому активістом «Спільної Справи».

«Те, що відбувалось у Кісєльова в п'ятницю свідчить про остаточну зміну формату цієї програми, яка тепер має називатись не «Большая политика», а «Большая стирка», ведучим якої має стати Малахов», – підкреслив Данилюк.

Як повідомлялось, у жовтні директор фонду «Демократичні ініціативи», старший науковий співробітник Інституту соціології НАНУ Ірина Бекешкіна заявляла, що телеведучий Савік Шустер використовує в ефірі свого політичного ток-шоу маніпулятивні технології.

Загалом, контент-аналіз, проведений Академією української преси за участі вчених Інституту соціології НАНУ, що на тлі зростання політизації суспільства новини залишаються безпрецедентно аполітичними та розважальними.

Зокрема, провідні канали українського телебачення в новинах прайм-тайму формують картину світу, в якій значно більше уваги приділено розвагам, владі та її діям, криміналу та катастрофам.

Читайте також: Анатомія пропаганди