Громадські активісти знову вимагають від Азарова пояснень про тендерну корупцію

10 Травня 2012, 10:06

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Громадському партнерство «За сумлінні державні закупівлі», 30 березня цього року під час національного круглого столу з впровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» прем'єр-міністр у присутності 150 осіб та медіа запросив громадські моніторингові організації до спільної зустрічі з проблем корупції в державних закупівлях. Зустріч повинна була відбутися в квітні.

«З моменту наданої публічної обіцянки вже пройшло більше 40 днів, проте обіцяна зустріч прем'єр-міністра і представників громадськості так і не відбулася», – зазначили в громадській організації.

«Ми, представники громадського партнерства «За доброчесні державні закупівлі», констатуємо, що сьогодні державні закупівлі залишаються найбільш корумпованою сферою – в Україні через тендери розкрадають близько мільярда гривень щорічно. І без відкритого діалогу щодо зниження рівня корупції у сфері закупівель, без публічного реагування на факти зловживань уряд України ризикує опинитися в глухій ізоляції не тільки від міжнародних партнерів, а й власних громадян», – сказано в зверненні.

Главу уряду закликали виконати обіцянку і призначити зустріч з громадськими організаціями, які контролюють державні закупівлі.

«Сподіваємося, що Ваші публічні заяви про відкритість і прозорість діяльності уряду спрямовані саме на відкритий діалог з громадськістю, а не на отримання тимчасових іміджевих дивідендів», – сказано в зверненні.